Dropshipping

Prowadzisz sprzedaż na ebay lub sklep internetowy?
Jeżeli tak, z pewnością doskonale wiesz jak kosztowne jest utrzymanie i rozbudowa własnych stanów magazynowych, dbanie o dostępność towaru.

Wiesz ile środków kosztuje realizacja zamówień, opakowania, koszty wysyłki, pracownicy.
Wystawiasz i otrzymujesz od kilkudziesięciu do kilku tysięcy FV, paragonów generujących koszty księgowości.
Zatrudniasz pracowników do obsługi klienta i realizacji zamówień lub poświęcasz temu swój czas.

Proponujemy usługę, która pozwoli ci pozbyć się 90% kosztów stałych i zaoszczędzić 90% Twojego czasu, z dnia na dzień Twój sklep na ebay zaoferuje ofertę wspartą dużym magazynem. Przedstawiamy Państwu usługę Dropshipping. To rozwiązanie, umożliwia oferowanie naszych produktów bez konieczności magazynowania towaru u siebie. My zajmujemy się całą obsługą magazynowania , pakowania oraz wysyłki towaru do twojego klienta.

Jak to działa ?
Wystawiasz na aukcje (Kup teraz) nasze towar. (możesz dostać od nas zdjęcia oraz gotowe opisy na aukcje)
Gdy klient kupi towar , wysyłasz do nas na email z danymi w pliku Excel z informacjami jaki rozmiar dresu, kolor klient kupił oraz adres wysyłki.
Klient płaci tobie za towar a ty płacisz ma przez Pay Pal dzięki temu płatność jest u nas w kilka minut.
My adresujemy i pakujemy towar w bezpieczną kopertę bąbelkową i wysyłamy do klienta. To my jesteśmy odpowiedzialni za dostarczenie towaru.
Towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od otrzymania pieniędzy. Zamówienia złożone do 11.00 są wysłane jeszcze tego samego dnia. Klient otrzymuje towar w ciągi 2-3 dni.
Gdy wyślemy towar przesyłamy do ciebie e-mail że paczki zostały wysłane, ty możesz wysłać potwierdzenia wysyłki do swoich klientów.

Nasza rola nie kończy się na sprzedaży i wysyłce towaru. Gdy klient zamówi zły rozmiar lub składa reklamacje my jesteśmy za to odpowiedzialni. Odsyła do nas towar i my zajmujemy się wymianą.
Cena wysyłki 7,90 euro lub £6,90 do krajów : Wielka Brytania, Niemcy, Austria, Irlandia, Francja, Hiszpania, Włochy, Belgia, Dania, Norwegia, Szwecja, Portugalia, Słowacja, Czech,
Cena dresów dla ciebie to 19 euro lub £18 Cenę dla klienta ustalasz sam !!!

Aby rozpocząć z nami współpracę należy przesłać do nas kopię wpisu do ewidencji działalności gospodarczej oraz wniosku nadania numeru podatkowego NIP.
Dokumenty mogą Państwo przesłać e-mail na adres sport-km@o2.pl